Sizi arayalımFilbox nedir?
Filbox, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyaca fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. Filbox’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen Filbox’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox uydu alıcınız ve/veya Filbox cam modül ile izleyebilirsiniz.

Filbox platformunda hangi kanalları izleyebilirim?

Filbox ile; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV,  belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Filbox platformunda aylık abonelik modeli olmamakla beraber taahhüt alınmamaktadır. Yıllık abonelik modeli ile satılmaktadır.

Filbox uydu alıcısının yıllık fiyatı 299 TL’dir. Filbox uydu alıcısı ile platforma özel şifreli kanalları ve Türksat üzerinden yayın yapan yüzlerce ücretsiz kanalı kanalı izlemeye devam edebilirsiniz.

Filbox cam modülün yıllık fiyatı 199 TL’dir. Filbox cam modül ile platforma özel şifreli kanalları ve Türksat üzerinden yayın yapan yüzlerce ücretsiz kanalı izlemeye devam edebilirsiniz. 

Filbox ürünlerini nereden satın alabilirim?
Filbox yetkili bayilerinden ve yetkili e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerimizden konu ile ilgili destek alabilirsiniz. 
Filbox’ın diğer platformlardan farkı nedir?
Filbox da taahhüt ve aylık abonelik modeli bulunmamaktadır. Yıllık olarak satılmaktadır. Uydu alıcısının ve cam modülünün mülkiyeti tüketiciye aittir. 
Aktivasyon işlemi nedir?
Filbox yayınları izleyebilmeniz için Filbox’ınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. 0 850 225 09 90 no’lu müşteri hizmetlerimizi arayarak aktivasyon işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Filbox’ımı her yerde kullanabilir miyim?
Filbox uydu alıcınızı ve/veya cam modülünüzü Türksat izdüşümünde bulunan her hanede kullanabilirsiniz. Ancak, abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder”  maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.
Evime aldığım Filbox’ı ticari olarak yürüttüğüm iş yerimde kullanabilir miyim?
Abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder”  maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.
Filbox satın aldım, paketin içinden sözleşme çıktı, sözleşmeyi ne yapmam gerekiyor?
Paketin içinden çıkan sözleşme Uydu Platform Hizmeti Abonelik sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde;
• PTT ile PK 34 İstinye İSTANBUL adresine gönderebilirsiniz.
• Filbox bayisine teslim edebilir, http://filbox.com.tr/filbox/satış-noktaları
• Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak 320337264 gönderi kodu ile Atatürk Oto Sanayi Sitesi 53. Sk. No: 11-C Çiftkurtlar Honda Plaza Kat: 2 Maslak 34398 İstanbul / Türkiye adresine gönderebilirsiniz.
Neden sözleşme imzalıyoruz / sonra bana fatura ederseniz ne olacak? / bana fatura gelir mi? ben sözleşme istemiyorum
Sözleşme BTK ve diğer resmi kurumlarca getirilmiş bir zorunluluk olmakla birlikte, FİLBOX açısından sözleşmenin öncelikli amacı, sizleri kayıtlı kullanıcı haline getirerek, hem olası bir sorun halinde daha çabuk ve doğru müdahale edebilmek ve haklarınızdan yararlanmanız, hem de kayıtlı kullanıcılarımıza ileride sağlanabilecek ayrıcalıklardan yararlanmanızı temin etmektir. Halihazırda satın almış olduğunuz paket dışında yeni bir hizmet/paket satın almadığınız taktirde, tarafınıza bir fatura kesilmesi veya ek bir ücret talebinde bulunulması mümkün değildir”
Cayma prosedürü nedir?
Hiçbir gerekçe göstermeksizin satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, satın alınan üründe herhangi bir deformasyon olmadığı taktirde, ürünü veya hizmeti reddederek cayma talebinizi yazılı olarak veya bizi arayarak iletebilirsiniz. Bunun için sizden ayrıca hizmet bedeli alınmaz. Sözleşmeden cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaştığı tarihinden itibaren yirmi gün içerisinde ürün geri alınır. 
SinemaTV nedir, SinemaTV ailesinde hangi kanallar bulunmaktadır?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, 6 HD kanal ile yerli ve yabancı “premium” film ve dizi yayını yapan, Sinema Kanalları ailesidir. Yılda en az 1000 film ve 25 farklı dizi yayını yapılmaktadır. SinemaTV ailesinde yer alan kanallar:

SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini, en iddialı filmleri ve dünyaca ünlü dizilerin yayınlandığı sinema kanalıdır. Örneğin; Expendables 3, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club, Anna Karenina, Ted vb.

SinemaTV2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır.

SinemaTV Aksiyon kanalı nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerinden oluşan filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Bourne Identity, Fast and Furious and Scary Movie serileri vb.

SinemaTV Aile kanalı tüm aile bireylerinin bir arada izleyebileceği animasyon ve eğlenceli filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Ice Age, Garfield, Khumba, House of Magic vb.

SinemaTV 1001, tarihe iz bırakmış, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Star Trek, Charlie Chaplin filmleri, Die Hard vb.

 

RTL kanalında ne tür içerik yayını var?
RTL, Türkiye’de uydu üzerinden sadece Filbox platformunda yayınlanmaktadır. Almanca yayın yapan ulusal bir genel eğlence kanalıdır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.
RTL kanalında hangi spor içerikleri var?
4 yılda bir düzenlenen ve tüm dünyanın gözlerini çevirdiği 2014 Dünya Kupası Maçları, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yarışçılarından biri olan Niki Lauda nın yorumlarıyla Tüm Formula 1 yarışları, 1960 yılından beri 4 yılda bir düzenlenen UEFA Avrupa Şampiyonası’nda, Almanya maçları ve diğer ülke maçlarının geniş özeti yayınlanmaktadır. Ayrıca 2018 yılında FİFA Dünya Kupası Elemeleri’nde ise Almanya maçları RTL kanalında yayınlanacaktır.
English Club TV kanalında ne tür içerik yayını var?
English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır. English Club TV’ de yayınlanan eğitim programlar, izleyecilere dilin farklı ortamlarda nasıl kullanıldığını gösterir ve dil bariyerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bunu başarabilmek için iletişimsel metod kullanılır. Program akışı izleyicilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiştir ve farklı bölümlerden oluşur.
Da Vinci Learning kanalında ne tür içerik yayını var?
Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapılmaktadır. Da Vinci Learning, gün içinde çocuklara ve ailelere yönelik eğitici programlar, akşam kuşağında ise yetişkinlere yönelik belgeseller ve eğitici diziler yayınlamaktadır. 
FightBox kanalında ne tür içerik yayını var?
FightBox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanal. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
Viasat Nature – History kanalında ne tür içerik yayını var?
Viasat Nature Kanalı Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapılmaktadır. 
Dil ve altyazı seçimini nasıl yapabilirim?
Mevcut cihazınız dil ve altyazı seçimini destekliyor ise SinemaTV kanallarında dil/altyazı tercihinizi değiştirebilirsiniz.
Filbox yayınlarını yurtdışından izleyebilir miyim?
Filbox Türksat izdüşümündeki hanelere hizmet vermektedir. 
Filbox Cam modül nasıl kullanılır?
 1. Modül girişi ve DVBS2 desteği olan dahili uydu alıcılı televizyonlarda veya modül girişli uydu alıcılarında Filbox modülü takılır.
 2. Uydu alıcısı / televizyon ilk kez kullanılıyor ise uydu kurulumu yapılır. (Uydu olarak Türksat seçilir. LNB tipi Universal, tek çanak ile yayın alınıyor ise Diseqc etkin değil veya yok olarak ayarlanır. Birden fazla çanak anten mevcut ise bağlı olduğu Diseqc girişine göre ayarlama yapılır.)
 3. Filbox frekans değerleri UYDU : TURKSAT 4A, FREKANS: 11775 MHz, SYMBOL RATE: 27500, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On)  ile kanal taraması yapılır ve kanal listesine eklenir.(NIT ayarı “Evet” seçilecek)
 4. Filbox kanalları üzerinde iken 0850 225 09 90 No’lu müşteri hizmetleri aranarak aktivasyon işlemi yapılır ve yayınlar kontrol edilir.
Filbox uydu alıcısı nasıl kullanılır?
 1. Uydu alıcısı ilk kez kullanılıyor ise kurulum sihirbazi ile ilk ayarlar yapılır.
 2. İlk ekranda kullanılacak menü dili seçilir ve ileri butonuna tıklanarak devam edilir
 3. İkinci ekranda kullanılan televizyona bağlı olarak ekran ve çözünürlük ayarları yapılır ve ileri butonuna tıklanarak devam edilir
 4. Üçüncü ekranda Filbox hızlı arama seçeneği ile varsayılan Filbox kanal listesi yüklenir.LNB ayarları bu seçenek ile otomatik olarak ayarlanır.
 5. Bitir butonu ile kurulum kaydedilir ve aktivasyon işlemi için Sinema TV kanalı açılır.
 6. Filbox kanalları üzerinde iken 0850 225 09 90 No’lu müşteri hizmetleri aranarak aktivasyon işlemi yapılır ve yayınlar kontrol edilir.
Aktivasyon ücretli midir?
Hayır, kurulum işlemleriniz için kurulum menüsündeki yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Aktivasyon işlemleriniz için ise 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerimizden ücretsiz olarak Filbox’ınızı aktif hale getirebilirsiniz.  
Filbox uydu alıcısının özellikleri nelerdir?

- HD yayın desteği

- Elektronik program rehberi

- Program hatırlatma özelliği

- Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği

- Favori kanal listesi oluşturabilme

- Birden fazla uydudan yayın izleyebilme

- Otomatik ve manuel kanal ekleme

- Uydu üzerinden otomatik yazılım güncelleme

- 5000 kanal kapasitesi

- Dolby Digital Surround ses desteği

- Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma

- USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme

Filbox ürünlerinin garanti süresi nedir?
Filbox uydu alıcısının geçerli hallerde garanti süresi 2 yıldır.
Filbox kanallarını hangi uydudan izleyebilirim?

Filbox kanallarına, aşağıdaki uydu parametreleri üzerinden erişebilirsiniz.(NIT -şebeke araması-  açık olmak şartıyla)

Filbox frekans değerleri UYDU 

TURKSAT 4A, FREKANS:
11775 MHz, SYMBOL RATE: 27500, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On

TURKSAT 4A, FREKANS: 11802 MHz, SYMBOL RATE: 17500, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On
 

Filbox’ım arızalandığında ne yapmam gerekiyor?
Filbox uydu alıcınız arızalandığında onarım için Humax Türkiye teknik servise veya Humax Türkiye teknik servisine ulaştırmak üzere ürünü satın aldığınız bayiye gönderebilirsiniz. 
Filbox ürünlerindeki arıza kullanıcı kaynaklı ise nasıl bir işlem uygulanıyor?
Herhangi bir kampanya veya yeni satış modeli kapsamında, PLATFORM tarafından ABONE’ye donanım sağlanması durumunda, bu donanımda oluşabilecek ABONE kaynaklı arızalarda (kayıp, çalıntı, kırılma vb. durumdalar da dahil olmak üzere) ABONE, sözkonusu donanımı ancak bedeli karşılığında tekrar temin edebilecektir.
Filbox ile hd yayınları izleyebilir miyim?
Filbox HD yayınları desteklemektedir. HD yayın özelliği bulunan tüm kanalları HD yayın destekli televizyonunuzdan HD olarak izleyebilirsiniz.
Filbox uydu alıcım ile hangi kanalları hd izleyebilirim?
Filbox uydu alıcısı ile, HD televizyonunuz destekliyor ise SinemaTV kanallarını ve HD özelliği olan diğer kanalları izleyebilirsiniz.
Filbox uydu alıcısı sistem güncellemelerini otomatik olarak mı yapıyor?
Evet, güncelleme işlemi sistem üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır. Bunun için uydu alıcınızı kullanmadığınız zamanlarda stand-by (bekleme) konumunda bırakınız. 
Filbox uydu alıcımın sinyal seviyesinde azalma var ne yapmam gerekiyor?

Sinyal bağlantılarının kontrolünün ve/veya çanak anten ayarının yapılması gerekmektedir.

 

 1. Öncelikle Filbox uydu alıcınızın arkasındaki sinyal kablosunun bağlı olup olmadığını kontrol ediniz.
 2. Eğer sinyal seviyenizde bir artış olmadı ise çanak anteninizin veya LNB'nizin ayarı bozulmuş veya anten ekipmanlarından biri arızalanmış olabilir. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerimizi arayınız.
Televizyonumda görüntü var fakat ses yok ne yapmam gerekiyor?
 1. Öncelikle Filbox uydu alıcınızın ses ayarlarını kontrol ediniz.
 2. Eğer sorun devam ediyor ise uydu alıcısı ile televizyonunuzun bağlantı kablolarını kontrol ediniz. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerimizi arayınız.
Filbox uydu alıcısı aldım nasıl kurulum yaparım?
Türksat uydusuna dönük çanak anteniniz var ise Filbox hızlı kurulum seçeneği ile ayarlarınızı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Eğer Türksat uydusuna ayarlı bir çanak anteniniz yok ise dış kurulum için teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Dış kurulumun gerekli olduğu hallerde dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. 
Filbox uydu alıcısı ile diğer uydulardaki kanalları izleyebilir miyim?
Diğer uydular için gerekli kurulumun yapılması halinde, Filbox uydu alıcısı ile şifresiz kanallar izlenebilmektedir. 
Filbox uydu alıcısına kaç kanal ekleyebilirim?
Filbox uydu alıcısının kanal kapasitesi 5000’dir.
Filbox uydu alıcısı kayıt özelliğine sahip mi?
Filbox uydu alıcısı kayıt özelliğine sahiptir ancak sadece harici harddisk ile kayıt alınabilmektedir. 
Filbox uydu alıcısında Dolby ses sistemi özelliği var mı?
Evet, Filbox uydu alıcısının Dolby ses sistemi özelliği sayesinde yayınları yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsiniz.
Uydu alıcımda ışık yanmıyor ne yapmam gerekiyor?
Uydu alıcınızda ışık yanmıyorsa öncelikli olarak cihazınızın kablo bağlantılarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kablo bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz. 
Ses ve görüntü eşzamanlı olarak gelmiyor ne yapmam gerekiyor?
Uydu alıcınızda ses ve görüntü eşzamanlı olarak gelmiyor ise öncelikli olarak ayarlardan ses gecikmesi ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz
Viasat Explore kanalında ne tür içerik yayını var?
Viasat Explore vahşi doga belgeselleri, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji icerikli yayın yapan bir belgesel kanaldır. Viasat explore kanalımızın türkce dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
Trace Urban kanalında ne tür içerik yayını var?
Trace Urban 24 saat müzik yayını yapan bir kanaldır. Kanalımız HD yayın yapmaktadır. Trace urban kanalımızda r&b, hip-hop ağırlıklı ve en popüler kentsel müzikler yayınlanmaktadır. Kanalda aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajlar gösterilmektedir.
Discovery Channel kanalında ne tür içerik yayını var?
Discovery Channel popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan bir belgesel kanalıdır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
 

Discovery Science kanalında ne tür içerik yayını var?
Bilim dünyasından en büyük fikirlerinin, en ilginç cihazlarının ve en yeni bilimsel gelişmelerinin yayınlandığı bir belgesel kanalıdır.Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
Animal Planet kanalında ne tür içerik yayını var?
Doğal yaşam ve hayvanlar alemine ait ilginç belgesellerin yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
Eurosport HD kanalında ne tür çerik yayını var?
Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.
Discovery Showcase HD kanalında Dolby Digital ses alamıyorum, ne yapmam gerekiyor?
Televizyon yada uydu alıcınızın Dolby Digital lisansı bulunmuyor ise, bu kanalı cihazınızın "Dil/Dublaj" menüsünden "Türkçe(Stereo)" seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Filbox Uydu Platform hizmeti abonelik sözleşmesine nasıl ulaşabilirim?

Değerli Üyemiz ,İlgili mevzuat ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK)’nın bu yöndeki kararları doğrultusunda,  Uydu Platform Hizmeti alan tüm kullanıcılarımızın abonelik sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir.

Siz kullanıcılarımıza ek bir yasal yükümlülük getirmeksizin, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak BTK'nın, hizmet alan kullanıcılarımızın haklarını korumak amacıyla imzalanmasını şart koştuğu bu sözleşmeyi Filbox Bayilerinden veya aşağıdaki linkten sağlayabilirsiniz. 

http://www.filbox.com.tr/FilboxSozlesme.pdf

Paketin içinden çıkan sözleşme Uydu Platform Hizmeti Abonelik sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde;

·        PTT ile PK 34 İstinye İSTANBUL adresine gönderebilirsiniz.

·        Filbox bayisine teslim edebilir, http://filbox.com.tr/filbox/satış-noktaları

·        Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak 320337264 gönderi kodu ile Atatürk Oto Sanayi Sitesi 53. Sk. No: 11-C Çiftkurtlar Honda Plaza Kat: 2 Maslak 34398 İstanbul / Türkiye adresine gönderebilirsiniz.

 
 
Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
 • 0850 2250990 müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayabilir,
 • [email protected] adresimize e-posta gönderebilir,
 • Canlı destekten bize yazabilir,
 • Dilerseniz 0800 219 00 09 alternatif çağrı merkezi numarası ile, ankesörlü telefonlardan , şehirler arası aramalara kapalı Türk Telekom sabit telefonlarından arayabilirsiniz.0800 219 00 09 üzerinden yapacağınız aramalarda görüşme ücreti FİLBOX tarafından karşılanmaktadır.